Adresimiz
Kavaklı Mh. 6514sk. no:11 Manavgat
Bizi Arayın
0544 310 92 21
Bize Mail Atın
fizyot07@gmail.com
Çalışma Saatlerimiz
09:00-21:00

Fizyoterapist ne iş yapar?

Fizyoterapistler üniversite mezunu sağlık personelleridir. Hastalıkların tanı, teşhis ve tedavisinde görev alırlar.

Seansıma gelirken neler getirmeliyim?

Hastalığınızla ilgili bir rapor, test, belge vs. varsa getirmelisiniz. Kendinizi rahat hissettiğiniz spor kıyafetler tercih etmelisiniz.

Kaç seans gelmem gerekiyor

Seans sayısı soruna ve kişiye göre değişmektedir. Kapsamlı bir değerlendirmeden sonra, fizyoterapist rehabilitasyonun süreci hakkında bir tedavi planı çıkaracaktır.

Seans sırasında ne giymeliyim?

Ayak ve el gibi soyunmanızı gerektirmeyecek bir rahatsızlık için istediğiniz şekilde giyinebilirsiniz. Eğer omurga problemi gibi soyunmanız gerekecek bir rahatsızlığınız varsa üzerinizi çıkarmanız istenebilir.

Nasıl randevu alabilirim?

  • Telfon numarası ile 0544 310 92 21 arayabilirsiniz.
  • İletişim sayfası altındaki formu kullanabilirsiniz.
  • Çevrimiçi rezervasyon sayfasını kullanabilirsiniz.

 

Seansları sigorta kapsıyor mu?

Hayır, seanslarımız sigorta kapsamında değildir.

Tedavi süresi, teşhisinize, bozukluklarınızın ciddiyetine, tıbbi geçmişinize ve diğer faktörlere bağlıdır. İlerlemenizi değerlendirmek için yeniden değerlendirmeler yapılacak ve terapistiniz, terapi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Çok sayıda hastalık için fizik tedavi hizmeti veriyoruz. Bu hastalıklar hakkında bilgi vermek için güncel olarak makaleler yayınlıyoruz. Bu makaleler için blogumuzu takip edebilirsiniz.

Fizik tedavi doktorumuz bulunmamaktadır. Fizik tedavi değerlendirme kriterlerince teşhis yapıp uygulama yapmaktayız. Fizik tedavi kriterlerinin yeterli olmadığı konuda uzman doktorlara tanı için yönlendirme yapmaktayız. Bazı hastalıklar için radyolojik görüntülemeler, tahliller, EKG gibi test yöntemleri gerekmektedir.

Biz tamamen özel bir hizmet vermekteyiz. Sigorta kapsamında fizik tedavi almak için devlet hastanelerine başvurabilirsiniz.

0544 310 92 21 telefon numarasıyla bize ulaşmanız halinde randevu işlemlerinizi yapabiliriz.

Bize Sorun

Bizi telefon ile arayarak her soruyu sorabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki form aracılığıyla da soru sorabilirsiniz.